Співробітництво з територіальною громадою м. Луцька

← Повернутися

На виконання ч. 1 ст. 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» розпочинається громадське обговорення підготовлених комісією проектів договорів про співробітництво територіальної громади сіл Прилуцьке, Дачне, Сапогове, Жабка з територіальною громадою м. Луцька.

Тексти договорів для ознайомлення:

1. Договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Надання адміністративних послуг».

2. Договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Активізація культурних послуг».

3. Договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Організація пасажирських перевезень».

4. Договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Покращення якості надання медичних послуг».

5. Договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Якісна освіта».

6. Договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Ремонт дорожнього покриття».

7. Договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Модернізація комунального господарства».

Пропозиції та зауваження до проектів договорів просимо надавати в письмовій формі на адресу: поштову – 45243, с. Прилуцьке, вул. Ківерцівська, 35а, виконавчий комітет Прилуцької сільської ради, тел.: (03365) 978 42; та електронну – prylutske.rada@ukr.net