Оголошення

← Повернутися

18.04.2019. оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста Прилуцької сільської ради з питань забезпечення юридичної діяльності Прилуцької сільської ради та її виконавчого комітету

«Прилуцька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста Прилуцької сільської ради з питань забезпечення юридичної діяльності Прилуцької сільської ради та її виконавчого комітету (додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою).

Вимоги до кандидата на посаду:

 1. базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра;
 2. без вимог до стажу роботи;
 3. знання основ роботи на комп’ютері та використання відповідних програмних засобів (MS Word, MS Exel, Internet Explorer, Outlook Express) – обов’язково.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

 1. заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
 2. заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 3. дві фотокартки розміром 4*6 см;
 4. копії документів про освіту;
 5. декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за 2018 р., подану відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції»;
 6. копію документа, який посвідчує особу – паспорта громадянина України;
 7. копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
 8. копія та оригінал трудової книжки;

Кандидат, за бажанням, може подати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Кандидати на посади складатимуть іспит на знання Конституції України, законів України, законодавства з урахуванням специфіки роботи

Документи для участі у конкурсі приймаються в Прилуцькій сільській раді протягом 30 днів з дня оголошення у Волинському тижневику "Волинська газета" (18.04.2019) за адресою: с. Прилуцьке, вул. Ківерцівська, 35а Ківерцівського району Волинської області.

Довідки та додаткова інформація за телефоном (03365) 978 42.

 

 

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця  з розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Прилуцької сільської ради

 Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 14 травня 2019 року о 10-й годині в приміщенні Прилуцької сільської ради за адресою: Волинська область, Ківерцівський район, село Прилуцьке, вулиця Ківерцівська, 35а , актовий зал.

Термін подання конкурсних пропозицій – з 09 квітня 2019 року до 16-ої години 08 травня 2019 року.

За більш детальною інформацією стосовно подання конкурсних пропозицій необхідно звернутися до секретаря конкурсної комісії Охочої О.П., тел.: 0954395610, адреса: село Прилуцьке, вулиця Ківерцівська, 35а.

 

25 березня 2019

Оголошення про надання в оренду комунального майна 

Прилуцька сільська рада зареєструвала заяву начальника відділу управління нерухомістю Волинської філії ПАТ «Укртелеком» про надання в оренду комунального майна: частини приміщення Будинку культури с. Прилуцьке по вул. Жовтневій, 4.

Прилуцька сільська рада приймає заяви про оренду вказаного майна протягом 10 робочих днів.

 

31.05.2018

Оголошення про надання в оренду комунального майна 

Прилуцька сільська рада зареєструвала заяву відділення поштового зв'язку Дачне Волинська дирекція ПАТ "Укрпошта" про надання в оренду комунального майна: частини приміщення Будинку культури с. Прилуцьке по вул. Жовтневій, 4.

Прилуцька сільська рада приймає заяви про оренду вказаного майна протягом 10 робочих днів - до 14.06.2018 включно.

 

 

24.06.2016

Оголошення про надання в оренду комунального майна 

Прилуцька сільська рада зареєструвала заяву директора ТОВ "Інкомпласт Сервіс" про надання в оренду комунального майна: частини приміщення Будинку культури с. Прилуцьке по вул. Жовтневій, 4.

Прилуцька сільська рада приймає заяви про оренду вказаного майна протягом 10 робочих днів.