Оголошення

← Повернутися

Про проведення громадських обговорень

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 липня 2019 року                                                                                         № 36

Про вивчення пропозиції щодо добровільного приєднання територіальної громади Прилуцької сільської ради до територіальної громади міста Луцька

Відповідно до пункту 11, 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 1 статті 5, частини 2 статті 81, пункту 31 розділу IV „Прикінцеві положенняˮ Закону України „Про добровільне об'єднання територіальних громадˮ, розглянувши звернення шести депутатів Прилуцької сільської ради від 05.07.2019 з пропозицією щодо ініціювання добровільного приєднання територіальної громади Прилуцької сільської ради до територіальної громади міста Луцька:

 1. Винести на громадське обговорення пропозиції шести депутатів Прилуцької сільської ради від 05.07.2019 щодо ініціювання добровільного приєднання Прилуцької сільської територіальної громади Ківерцівського району Волинської області (с. Прилуцьке, с. Дачне, с. Жабка с. Сапогове Ківерцівського району) до Луцької міської територіальної громади (м. Луцьк) Волинської області, та провести відповідно до Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного приєднання до території громади міста обласного значення Луцька затвердженого рішенням Прилуцької сільської ради від 15 липня 2019 року № 2-49/2019 громадське слухання серед жителів:
 • села Сапогове 19.07.2019 о 1400 год. біля приміщення ФАПу с. Сапогове за адресою с. Сапогове, вул. Л.Українки, 8а;
 • села Прилуцьке 19.07.2019 о 1600 год. біля приміщення ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Прилуцьке за адресою с. Прилуцьке, вул. Ківерцівська, 37б;
 • села Жабка 27.07.2019 о 1400 год. біля приміщення магазину за адресою с. Жабка, вул. Козацька, 33;
 • села Дачне 27.07.2019 о 1600 год. в приміщенні клубу с. Дачне за адресою с. Дачне, вул. Шевченка, 6;

Відповідальна особа – секретар Прилуцької сільської ради Попович Г.А.

 1. Після отримання протоколу громадського слухання внести до порядку денного наступної сесії Прилуцької сільської ради питання про надання згоди на добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення Луцька.
 2. Секретарю Прилуцької сільської ради Попович Г.А. оприлюднити дане розпорядження у строк не пізніше як за три дні до громадського слухання шляхом розміщення на інформаційних стендах Прилуцької сільської ради.
 3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                   В. А. Арчибасов

18.04.2019. оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста Прилуцької сільської ради з питань забезпечення юридичної діяльності Прилуцької сільської ради та її виконавчого комітету

«Прилуцька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста Прилуцької сільської ради з питань забезпечення юридичної діяльності Прилуцької сільської ради та її виконавчого комітету (додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою).

Вимоги до кандидата на посаду:

 1. базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра;
 2. без вимог до стажу роботи;
 3. знання основ роботи на комп’ютері та використання відповідних програмних засобів (MS Word, MS Exel, Internet Explorer, Outlook Express) – обов’язково.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

 1. заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
 2. заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 3. дві фотокартки розміром 4*6 см;
 4. копії документів про освіту;
 5. декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за 2018 р., подану відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції»;
 6. копію документа, який посвідчує особу – паспорта громадянина України;
 7. копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
 8. копія та оригінал трудової книжки;

Кандидат, за бажанням, може подати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Кандидати на посади складатимуть іспит на знання Конституції України, законів України, законодавства з урахуванням специфіки роботи

Документи для участі у конкурсі приймаються в Прилуцькій сільській раді протягом 30 днів з дня оголошення у Волинському тижневику "Волинська газета" (18.04.2019) за адресою: с. Прилуцьке, вул. Ківерцівська, 35а Ківерцівського району Волинської області.

Довідки та додаткова інформація за телефоном (03365) 978 42.

 

 

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця  з розроблення Схеми санітарного очищення населених пунктів Прилуцької сільської ради

 Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 14 травня 2019 року о 10-й годині в приміщенні Прилуцької сільської ради за адресою: Волинська область, Ківерцівський район, село Прилуцьке, вулиця Ківерцівська, 35а , актовий зал.

Термін подання конкурсних пропозицій – з 09 квітня 2019 року до 16-ої години 08 травня 2019 року.

За більш детальною інформацією стосовно подання конкурсних пропозицій необхідно звернутися до секретаря конкурсної комісії Охочої О.П., тел.: 0954395610, адреса: село Прилуцьке, вулиця Ківерцівська, 35а.

 

25 березня 2019

Оголошення про надання в оренду комунального майна 

Прилуцька сільська рада зареєструвала заяву начальника відділу управління нерухомістю Волинської філії ПАТ «Укртелеком» про надання в оренду комунального майна: частини приміщення Будинку культури с. Прилуцьке по вул. Жовтневій, 4.

Прилуцька сільська рада приймає заяви про оренду вказаного майна протягом 10 робочих днів.

 

31.05.2018

Оголошення про надання в оренду комунального майна 

Прилуцька сільська рада зареєструвала заяву відділення поштового зв'язку Дачне Волинська дирекція ПАТ "Укрпошта" про надання в оренду комунального майна: частини приміщення Будинку культури с. Прилуцьке по вул. Жовтневій, 4.

Прилуцька сільська рада приймає заяви про оренду вказаного майна протягом 10 робочих днів - до 14.06.2018 включно.

 

 

24.06.2016

Оголошення про надання в оренду комунального майна 

Прилуцька сільська рада зареєструвала заяву директора ТОВ "Інкомпласт Сервіс" про надання в оренду комунального майна: частини приміщення Будинку культури с. Прилуцьке по вул. Жовтневій, 4.

Прилуцька сільська рада приймає заяви про оренду вказаного майна протягом 10 робочих днів.